Elektrokola 8-9/2017

reklama

1. června startuje vysílání televizní stanice TUTY

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

Bude pro děti a teenagery

Televize TUTY, “mladá televize”, začíná vysílat na Den dětí 1. června 2017. Určena bude českým a slovenským divákům hlavně ve věku od 4 do 17 let. Nabídne animované seriály, vlastní pořady, nejlepší z YouTubea hudební klipy. TUTY naladíte na běžnou anténu, satelit i kabel a bude vysílat živě na internetu.

“TUTY vysílá co natuty nejvíc letí. Nejhustší animáky, nejvymakanější videa a nejsuprovější muziku. Tohle zajímá zhruba dva miliony mladých lidí. S citem milujících maminek a pečujících otců vybereme to nejlepší a odstraníme špatné kousky, které by mohly dítkám způsobit újmu. TUTY je natuty bezpečná televize,” uvádí David Vlk, marketingový ředitel TUTY a dodává: “TUTY je jediná komerční stanice pro děti a mládež vysílaná zdarma.”

Programový ředitel TUTY Tom Kubizňák vysvětluje: “Budeme vyrábět hodně vlastních pořadů, u nichž chceme klást důraz na interaktivitu. Společně s našimi moderátory si například zlepšíte fyzičku, vylepšíte šatník nebo zkrášlíte pokojíček. Doporučíme jaké vychytávky zrovna nejvíc táhnou, poradíme vám jak na kterou hru a když budete chtít jen odpočívat, pustíme vám hudební klipy, které frčí ve světě a budete tak in dřív než vaši spolužáci. A hlavně se prostřednictvím TUTY budete moci setkávat, ať už ve virtuálním nebo reálném světě.”

TUTY je první televize, která je v přímém kontaktu s tvůrci nejúspěšnějších zahraničních YouTube videí a umožní divákům podílet se na jejich tvorbě. “Na webu TUTY oslovíte autora, jehož video jste právě viděli v naší televizi a třeba si s ním online zapaříte vaši oblíbenou hru a pak budete s přáteli sdílet, jak se vám dařilo. Rodiče zase mají jistotu, že jejich dítě nedělá nic špatného a nebaví se s nesprávnými lidmi. Vše hlídáme pomocí bezpečnostních certifikátů,” vysvětil Tomáš Bolf, tvůrce webu www.tuty.tv

Provozovatelem TUTY je nová česká akciová společnost TUTY Broadcasting, a. s. Předsedou správní rady a statutárním ředitelem TUTY Broadcasting, a. s. je Miloslav Maxa. Prodej reklamního prostoru TUTY zajišťuje agentura Atmedia.

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři