reklama

Audioknihy na Světu knihy

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

Audiotéka už se také balí a bude vyrážet směr Praha na veletrh všech knihomolů. Co všechno jsme si pro Vás připravili na Svět knihy?

Po celou dobu bude probíhat na stánku P401 akce:

Vysportuj audioknihy na dobrou věc
Audioknihy a sport jdou k sobě. Přijďte si to vyzkoušet a vysportujte audioknihy pro dobrou věc. Za každý vysportovaný kilometr věnuje Audiotéka 100 Kč na audioknihy.
Audioknihy půjdou na projekt SenSen, který má za cíl představit a podporovat senzační seniory.

Staň se interpretem audioknihy – Čteme Poláčka
Zajímá vás, jak vzniká audiokniha a chcete se podílet na jejím zrodu? Přijďte si vyzkoušet práci interpreta do pojízdného nahrávacího studia a staňte se tak jedním z tvůrců jedinečné audioknižní nahrávky z tvorby Karla Poláčka. Audioknihu můžete načítat po dobu veletrhu v prostoru před Veletržním palácem.

Pátek
11:00 – 12:00 Jan Masaryk – pravdivý příběh
Beseda s interpretem Janem Štastným a režisérem Milošem Vránou o natáčení audioknižní podoby knihy Pavla Kosatíka a Michala Koláře Jan Masaryk – pravdivý příběh. Ve spolupráci s Audioteka.cz a Mladá Fronta.
Sál audioknih – levé křídlo

Sobota
12:00 – 12:30 Jak se natáčela audiokniha Rachel Abbottové Zabij mě znovu
Beseda o vzniku audioknihy s interpretkou Simonou Postlerovou a režisérem Jakubem Tabery. Ve spolupráci s Audioteka.cz a Mladá Fronta.
Sál audioknih – levé křídlo

17:00 – 18:00 Historický román Čtvrtý králův pes a jeho audioknižní podoba
Beseda se spisovatelem Františkem Niedlem, interpretem Dušanem Sitkem a režisérem Milošem Vránou o natáčení audioknižní podoby historického románu Čtvrtý králův pes. Ve spolupráci s Audioteka.cz a MOBA.
Sál audioknih – levé křídlo

Neděle
11:00 – 11:50 Mistři slova
Prezentace nové audioknižní edice Mistři slova spojená s besedou s předními českými interprety Ladislavem Frejem, Pavlem Rímským, Jiřím Dvořákem a režiséry audioknih Jakubem Taberym a Milošem Vránou. Ve spolupráci s Audioteka.cz.
Sál audioknih – levé křídlo

12:00 – 13:00 Michal Viewegh do ucha
Prezentace audioknih Melouch, Román pro muže a Román pro ženy spojená s autogramiádou nejprodávanějšího českého spisovatele Michala Viewegha. Ve spolupráci s Audioteka.cz a Tympanum.
Sál audioknih – levé křídlo

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři