reklama

CES 2013: Společnost Sony představila žhavé novinky, mimo jiné obrovskou 4K televizi

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

 

 

Domácí zábava v rozlišení 4K: obraz jako nikdy před tím  Televizory BRAVIA z dílny Sony zaujmou už na první pohled. Nový minimalistický design „Sense of Quartz“ s originálními bočními reproduktory určitě nikdo nepřehlédne. Největším lákadlem je však 65-palcová BRAVIA X900 s rozlišením 4K. K dispozici tak je 3840 x 2160 bodů, které spolu vytváří neuvěřitelně realistický a čistý obraz. Unikátní obrazové technologie vylepšují obraz a zdokonalují podání těžko zobrazovaných barev (například červené), realistické podání barev pak zabezpečují TRILUMINOS Display a Color IQ. Nová řada televizorů BRAVIA je inteligentnější než kdykoliv předtím. Propojením se smartphonem či tabletem je možné jednoduše zobrazit přehled programů, nahrát vysílání, či přezkoumat novou aplikaci TV SideView. Navíc díky bezdrátovému propojení NFC založenému na platformě Bluetooth postačí jediný dotek smartphonu a dálkového ovladače One-touch Remote k navázání spojení. Není tak potřeba žádné ruční nastavení.

Sony_TV_Bravia_4K

 

Sony_Smart_Blu-ray_Disc_BDP-S5100V liniích nového stylu televizorů Sony BRAVIA představila Sony také čtyři nové Blu-ray přehrávače s plně uzavřenou optickou mechanikou. Ta zabezpečuje stabilnější přehrávání bez přerušení a zrychluje načítání disku. Vylepšená Wi-Fi konektivita s kvalitnějším příjmem signálu a zvýšeným dosahem umožňuje lepší přístup na internet. Díky novým Blu-ray přehrávačům Sony lze naplno využít potenciál internetu. Ať už hledáte filmy, hudbu, sociální sítě nebo informace, nebudete mít žádný problém.

 

 

Sony_Handycam_HDR-TD30Když video, tak jedině s kamerou Handycam od Sony
Nové kamery Sony představené na CES mají celou řadu vylepšení zaměřených především na zlepšení obrazové kvality.
Už standardně se o čistý obraz stará CMOS snímač Exmor R, který se používá v každém novém Full HD modelu. Spolehnout se na něj dá i v nejhorších světelných podmínkách. Vylepšením prošla také optická stabilizace, která dosahuje 13x vyšší míru stabilizace. Záběry z ruky tak nebudou roztřesené, a to ani v případě přiblížení. Velkým přínosem je také funkce HDMI-in, která umožňuje přehrávat obsah z externích zařízení. Z kamery se tak stává projektor schopný přehrávat filmy z notebooku či tabletu. Možnosti nových kamer Sony rozšiřuje širokoúhlý objektiv s minimální ohniskovou vzdáleností menší než 30 mm, který najdete i v nejnižších modelech. Díky němu do záběru dostanete jednoduše mnohem víc. Vylepšením prošel také záznam zvuku a možnosti sdílení obsahu na internetu. Sony také pokračuje ve své oblíbené řadě projektorových kamer, kde se zaměřuje na vylepšení přehrávání záznamu. Na dovolené či na cestách si tak vychutnáte vaše záběry ještě více.

Sony_Cyber-shot_DSC-TF1Nové fotoaparáty Cyber-shot s integrovaným Wi-Fi rozhraním
Společnost Sony také uvedla nové kompaktní digitální fotoaparáty, ve kterých se vylepšil obrazový CMOS snímač Exmor R a zdokonalila optická stabilizace obrazu Optical Steady Shot. Ta je až čtyřnásobně účinnější než její předchozí verze. Největší novinkou je integrované Wi-Fi rozhraní, které umožňuje bezdrátově odesílat fotografie do smartphonu či tabletu. Navíc je možné přímo ze smartphonu ovládat rozličné funkce fotoaparátu. Další novinku ocení pravděpodobně zejména dámy. Nová funkce Beauty Effect dokáže automaticky vyretušovat fotografie, takže na žádném záběru už nebudete vypadat špatně. Nově zpracovaný je také režim automatického nastavení fotoaparátu Superior Auto. Postará se tak
o kvalitnější automatické nastavení, a to zejména při snímání pohybujících se předmětů. Obměnou prošel také blesk, nyní má rozšířený dosah a osvětlí i vzdálenější objekty. Mezi kompakty na první pohled zaujme odolný model TF1, který potěší hlavně outdoorové nadšence. Snese totiž opravdu hodně – vodu, sníh, písek, prach, mraz, ale také pády.

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři