Elektrokola 8-9/2017

reklama

Dětský kufřík, cestovní taška nebo kosmetická taštička Lässig pro radostné balení na cesty

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

Čas slunných dnů a dovolených je tady! Má již vaše ratolest na cesty kufřík nebo cestovní tašku? Vždyť i takováto malá drobnost děti náramně potěší, budou si totiž moci zabalit samy! Prakticky řešenou tašku nebo kufřík na kolečkách přitom užijí jak při cestách za babičkou a dědou, tak na dovolených či akcích pořádaných školkami a školami. Stylové a prakticky řešené doplňky pro děti zahrnuje sortiment německé značky Lässig, kterou na český trh exkluzivně dováží česká firma Babypoint. Podívejme se dále na pár vybraných nezbytností a pomůcek, které by se vám a dětem na cestách mohly hodit. Produkty Lässig neobsahují PVC, AZO barviva, kadmium ani ftaláty. 

www.lassig-fashion.cz a www.babypoint.eu

4x tip značky Lässig z řady 4KIDS

kapsarKapsář na dětské poklady v autě

Car Wrap-to-Go značky Lässig má přehledně rozdělené kapsy, do kterých se vejde spousta dětských pokladů. Dvě kapsy jsou zapínací, další přihrádka průhledná, vyzdvihněme ještě držák na láhev. Kapsář se jednoduše připevňuje na zadní část sedadla spolujezdce. V nabídce je několik motivů. Prodává Babypoint za doporučovanou cenu 770,- Kč.

kufryKufřík jako pro dospěláky

Kufříky Trolley značky Lässig mají prostornou hlavní přihrádku včetně utahovacích popruhů. Nechybí přední kapsa na zip, výsuvné držadlo, vnitřní síťovinová kapsa, jmenovka. Kufřík má rozměry 29,5 x 19,5 x 46 cm a váží 2,00 kg. V nabídce jsou dva typy kufříků (druhý má navíc postranní ucho a stahovací kapsu) s výběrem motivů.

 

taskaSportovní taška na cesty i tréninky

Dětská sportovní taška Mini Sportbag značky Lässig má kromě hlavní a postranní přihrádky ještě síťovinovou kapsu a malou kapsičku na zip. Samozřejmostí je přídavný ramenní popruh. Rozměr tašky: 40 x 25 x 29 cm, hmotnost: 0,56 kg. V nabídce je v holčičích i klučičích motivech, ve vybrané barvě lze pořídit i celý set, který kromě tašky obsahuje ještě kosmetickou tašku a batůžek. Doporučovaná prodejní cena tašky: 920,- Kč.

kosmetik tastickaKosmetická taštička pro malé slečny

K úplné dokonalosti chybí už jen kosmetická taštička Mini Washbag. Lässig nabízí dvě varianty. Jednak klasickou na zip s rozměry 21 x 10 x 16 cm a dvěma vnitřními kapsičkami ze síťoviny, druhá varianta s rozměry 20 x 6,5 x 15 cm je určena pro starší děti a nabízí propracovanější vnitřní členění. Mladé slečny určitě uvítají možnost zavěsit si otevřenou kosmetickou taštičku v koupelně na háček.

 
Dále by se mohlo hodit …

sedackaAutosedačka se zvýšenou boční ochranou

Pod označením Zenith se skrývá univerzální autosedačka váhové kategorie 9 – 25 kg. Je vybavena pětibodovými pásy s centrálním nastavením, které lze prostřednictvím čtyř výškových pozic přizpůsobit výšce dítěte. Autosedačka značky Babypoint navíc disponuje vylepšenou ochranou pro případ boční kolize. Dojde-li k nárazu, boční štíty přenášejí část energie do zadní části korpusu, což zabraňuje přenosu tlaku na dítě. Doplňme 5 poloh sklonu opěradla, podhlavník a omyvatelné polstrování. Doporučovaná prodejní cena 2.620,- Kč, v nabídce jsou 4 barevné varianty.

 

golfkyGolfové hole Lotus se spojenou rukojetí

Golfky Babypoint Lotus mají praktickou spojenou rukojeť, která u golfek není obvyklá. Zajistí však lepší stabilitu a ovladatelnost, zároveň si kočárek ponechává jednoduchý a skladný systém skládání. Základem je lehká hliníková konstrukce. Kočárek má sklápěcí boudičku, díky které není zapotřebí dokupovat slunečník, dále nánožník, madélko, košík a integrovanou moskytiéru v zadní části boudy. Nechybí možnost polohování zádové a nožní opěrky. Doporučovaná prodejní cena 4.390,- Kč, výběr je možný ze čtyř barev.

 

 

postylkaSpinkání ve svém i na cestách

Cestovní postýlka Sally s rozměry lůžka 117 x 56 cm a nosností 15 kg nabízí nadstandardní provedení. Postýlka je vybavena polohovatelným závěsným lůžkem s možností zešikmení polohy, přebalovacím pultíkem s kapsou a hrazdou s hračkami. Neobvyklým a zároveň velmi užitečným doplňkem postýlky jsou rolety na bočních síťovaných stranách. Nastane-li čas spánku, stačí na bocích roletu spustit a interiér postýlky se rázem promění do příjemného přítmí. S postýlkou Sally tak již nemusíte řešit místo, kde miminko přespí, kde ho přebalíte, po vykoupání obléknete či kde si jen bude spokojeně hrát. Samozřejmostí je boční výlet na zip, cestovní matrace a přenosná taška na složenou postýlku. Prodává Babypoint za cenu 2.620,- Kč.

Pro brášku nebo sestřičku

Se stupátkem za kočárek Corado od Babypointu už nebudete muset poslouchat dobře známou větu „Mamííí, mě bolí nožičky!“ … Stupátko lze díky nastavitelné výšce i šířce připevnit k většině kočárků i golfových holí. Budete-li potřebovat překonat terénní nerovnosti nebo nastoupit do metra či tramvaje, stupátko pomocí popruhu jednoduše zavěsíte na rukojeť kočárku. Nosnost stupátka je 30 kg. Doporučovaná prodejní cena 1.150,- Kč.

Více informací o produktech značky Lässig a Babypoint najdete na www.babypoint.eu a www.lassig-fashion.cz. Navštívit můžete také FB https://cs-cz.facebook.com/babypoint.cz s aktualitami.

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři