reklama

DISNEY CHANNEL TO NEJLEPŠÍ Z NABÍDKY

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

 

 

 

CharlieHODNĚ ŠTĚSTÍ CHARLIE: SLAVNÝ DEN
Speciální premiéra
v sobotu 9. března 2013 v 9:30

V epizodě Slavný den, která se vysílá v sobotu 9. března v 9:30, je u Duncanů hodně rušno, protože Amy začne rodit v den Charliiných narozenin. Bude to holčička nebo chlapeček? A jaké dostane jméno? To vše se dozvíš, pokud si naladíš Disney Channel. Mezitím přijíždí pomoct s novým miminkem Bobova máma, která přivádí Amy k šílenství.

Hodně štěstí Charlie: Slavný den má premiéru na stanici Disney Channel už v sobotu 9. března v 9:30.

PopelkaPOPELKA 1 & 2
Filmová premiéra
v sobotu 30. a neděli 31. března 2013 v 9:30

Disney Channel oslavuje Den žen uvedením premiéry filmu natočeného podle klasického příběhu.

Popelka má na Disney Channelu premiéru v sobotu 30. března v 9:30. V tomto animovaném příběhu je krásná mladá dívka ve svém vlastním domě nucena k otroctví svojí zlou macechou a ošklivými sestrami. Tento milostný příběh je mnohými považován za vůbec nejlepší, jaký kdy byl napsán. Okouzlující pohádku o hodné dívce a jejím krásném princi si zamilovalo několik generací dětí.

Pokračování filmu s názvem Popelka II: Splněný sen bude mít premiéru na velikonoční neděli 31. března v 9:30. Fanoušci vědí, že Popelka žila šťastně až do smrti, ale přece jen nebylo všechno tak jednoduché. V druhém filmu vypráví Popelčini kamarádi myšky Jaq a Gus tři příběhy z života Popelky – princezny.

Popelka má premiéru na stanici Disney Channel v sobotu 30. března v 9:30. Pokračování Popelka II: Splněný sen se bude vysílat v neděli 31. března v 9:30.
Jessie

JESSIE
Premiéra druhé řady seriálu
v sobotu 16. března 2013 v 9:00

Premiéra druhé řady seriálu Jessie už v sobotu 16. března v 9:00.

V premiérové epizodě s názvem Zelenooká monstra, se Tony objeví na hodině herectví, na kterou Jessie chodí s Peteym. Jessie se tam z něj snaží udělat blázna. Pak se, ale bojí, že Tony začne žárlit.

Nepropásni začátek druhé řady seriálu Jessie už v sobotu 16. března v 9:00.

Farma R.A.KFARMA R.A.K.
Premiérová epizoda
v pátek 22. března 2013 v 18:30

Dlouho očekávané pokračování Farma MUTANT 2 má premiéru na stanici Disney Channel v pátek 22. března v 18:30.

V této fantasy epizodě se stanou rychlí akční koumáci opět mutanty. Vztahy mezi mutanty a lidmi jsou však přísně zakázané. Když se Chyna zamiluje do člověka, kluka jménem Holland, předstírá, že je člověk, aby s ním mohla chodit. Do Hollanda se ale zamiluje i Lexi a prozradí o Chyně pravdu. Když se Chyna stane člověkem, aby mohla být s Hollandem, jdou věci v taneční škole od devíti k pěti. Zároveň ale zjistí, že se Holland stal mutantem, aby mohli být spolu!

Epizodu Farma MUTANT 2 můžeš sledovat na stanici Disney Channel v pátek 22. března v 18:30. Po ní bude následovat programový vysílací blok a v rámci něj uvidíš epizody seriálů Jessie, Hodně štěstí, Charlie a Moje chůva upírka.
Kralovska dvojcata

KRÁLOVSKÁ DVOJČATA
Závěr první řady seriálu
v sobotu 2. března 2013 v 13:05

První řada seriálu Královská dvojčata se blíží ke konci a Brady a Boomer jsou na Disney Channelu opravdu oblíbení. Závěr první řady se bude vysílat v sobotu 2. března 2013 v 13:05.

V epizodě s názvem Cesta do hlubin hory Cherchel, Boomer využije své narozeninové přání, aby zjistil, zda je starší z bratrů on, nebo Brady. Vše chodí konzultovat se sopečným orákulem, ale jeho přátelé se ho snaží zastavit, protože ve chvíli, kdy se zjistí, kdo je starší stane se jediným králem.

Nepropásni závěr první řady seriálu Královská dvojčata v sobotu 2. března 2013 v 13:05.

Kralovska dvojcataDOKTORKA PLYŠÁKOVÁ
Premiéra seriálu
v pondělí 18. března 2013 v 8:40

Úplně nový animovaný seriál Doktorka plyšáková se začne vysílat v pondělí 18. března v 8:40.

Doktorka plyšáková je velmi výjimečná doktorka. Malá holčička jménem Doký umí mluvit s hračkami a také je opravovat. Je hvězdou ve svém vlastním seriálu, který podněcuje v malých dětech soucit s ostatními a učí je se starat o své zdraví, hygienu a stravování.
Nepropásni uvedení nového seriálu Doktorka plyšáková v pondělí 18. března v 8:40.

Holky vs kluciVÍKEND: HOLKY VERSUS KLUCI
Programový speciál
v sobotu 9. a v neděli 10. března 2013 v 15:30

O víkendu v sobotu 9. a neděli 10. března si Disney Channel položí věčnou otázku – jsou lepší holky nebo kluci?

Disney Channel se snaží najít odpověď na tuto otázku a bude těsně po sobě vysílat epizody seriálů Městečko záhad, Na parket! a Hodně štěstí, Charlie. Vysílání bude plné živých a
akčních scén, ve kterých se proti sobě postaví skupinka kluků a holek a změří svoje síly v nejrůznějších hrách, při nichž budou muset prokázat, jak nejrůznější dovednosti, tak mít štěstí.

Sleduj víkend Holky versus kluci v sobotu 9. a v neděli 10. března v 15:30.

 

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři