reklama

Festival Evolution představí trendy, novinky a inspirace pro zdravý, moderní životní styl

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 
Akce, která byla dosud známější pod názvem Biostyl, letos významně expanduje co do rozsahu i nabídky. Zájemci tak v Průmyslovém paláci najdou ještě více novinek z oblastí bio, zdraví, ekologie, esoteriky, osobnostního růstu a inspirace, než tomu bylo v předchozích letech. Vloni veletrh navštívilo přes 15 tisíc lidí, kterým není lhostejné, jak žijí, chtějí se poučit a pobavit.

Letos kromě stovek stánků s přehlídkou nejnovějších produktů, trendů a služeb z oblasti zdravého životního stylu, osobního růstu, sebepoznání či udržitelného přístupu k životu nabídne návštěvníkům také pestrý doprovodný program odehrávající se hned na deseti pódiích! Ten obsáhne přednášky a semináře zajímavých hostů, ale i kulturní akce jako divadlo, filmové projekce či výtvarné umění. Ani letos nebude chybět řada aktivit, které jsou vhodné pro rodiče s dětmi. To platí pro všechny dílčí veletrhy, kterých bude letos pod hlavičkou Festivalu Evolution hned pět: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace.

„Každým rokem pozorujeme vzrůstající zájem veřejnosti i vystavovatelů. Lidé nás navštěvují z nejrůznějších pohnutek: dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a biokosmetiky nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Společným základem zájmu ale je aktivní přístup k životu a snaha ovlivňovat i prostředí kolem sebe. I proto jsme se více přiblížili formě festivalu, která zaručuje koncentrované zážitky ze všech uvedených oblastí,“ říká Alžběta Syrovátková, manažerka Festivalu Evolution.

Letošní partnerskou zemí festivalu je Francie, firmy a obchodníci z Francie představí své výrobky z oblasti biopotravin, potravinových doplňků, přírodní kosmetiky a bio vín díky spolupráci s Ekonomickou misí UBIFRANCE. Partnerem veletrhu je již tradičně Interspar ČR, který zde bude prezentovat svou bio značku NATUR*PUR.

Pořadatelem festivalu je Felicius Media za partnerské účasti společnosti Incheba Praha.

Více informací o festivalu na www.festivalevolution.cz .

Návštěvníky čekají oproti předchozímu ročníku namísto veletrhu Zdravé výživy a zdravého životního stylu dva veletrhy: Biostyl pro certifikované BIO produkty, které zaznamenávají celoročně stoupající oblibu u spotřebitelů, a veletrh Zdraví, který nabídne novinky v oblasti přírodních produktů, kosmetiky, kvalitních regionálních potravin, zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Veletrh Ecoworld bude opět zaměřen na ekologické výrobky a služby, velký prostor bude jako vždy věnován neziskovým a zájmovým sdružením, které zde představí své aktivity a činnosti z oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje.

Část festivalu nesoucí název Esoterika návštěvníky nechá nahlédnout do oblastí, které našemu životu dávají hlubší rozměr, jakými jsou alternativní medicína, relaxační a léčivé techniky, různé metody pro dosažení tělesné i duchovní harmonie a nové i tradiční směry poradenství a terapie.

Osobní rozvoj, vzdělávací projekty a metody, ale také třeba aktivní odpočinek nebo osvětové akce budou náplní posledního z pětice veletrhů s názvem Inspirace.

Veletrhy používají značku FAMILY FRIENDLY, která informuje o tom, že akce je vhodná pro rodiny s dětmi. Pomoci v orientaci široké nabídky firem může také brožura 1. ČESKÝ PRŮVODCE ZDRAVÉHO A ALTERNATIVNÍHO ŽIVOTA, ve kterém jsou přehledně do kategorií rozděleny produkty a služby nabízené na veletrhu. Každý návštěvník ji obdrží zdarma a může ji využívat i po skončení veletrhu.

 

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři