reklama

Nutella nově v pořadu TV Nova Tescoma s chutí

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

Značka Nutella se nově propojila s oblíbeným pořadem TV Nova Tescoma s chutí, který nám každý všední den přináší spoustu praktických rad od oceňovaných gastronomických poradců. V premiérových dílech odvysílaných v období mezi 4. zářím a 19. prosincem 2017 se objeví speciálně připravené recepty s Nutellou i zábavná soutěž o její produkty.

TV Nova potěší každého, kdo má slabost pro lahodnou pomazánku Nutella a rád se nechá překvapit, na kolik způsobů si lze toto lískooříškové potěšení vychutnat. Nové díly známého pořadu Tescoma s chutí se totiž mimo jiné zaměří na tento oblíbený kakaový krém.

Nejen že nám uznávaní kuchaři a kuchařky předvedou hned v 16 dílech, jaké různé pochoutky si můžeme díky Nutelle doma připravit. Navíc si diváci mohou v každém z těchto dílů zasoutěžit o lákavé produkty této světoznámé značky.

„Nutella je oblíbenou přísadou při pečení i vaření, a proto ve spolupráci s pořadem Tescoma s chutí chceme vůbec poprvé ukázat všem lidem, které baví domácí gastronomie, tipy a rady, jak naši lískooříškovou pomazánku zakomponovat do nejrůznějších receptů,“ uvedla ke spolupráci s pořadem marketingová ředitelka společnosti Ferrero Jana Špačková.

Že nové díly pořadu dozajista inspirují nejen všechny milovníky Nutelly, potvrzuje i brand manažer značky Nutella Petr Chlupáč: „Víme, že zájem o jídlo, domácí vaření i pečení se za poslední roky výrazně zvýšil. Důkazem toho je i obliba takových pořadů jako Tescoma s chutí. I proto chceme ve spolupráci s TV Nova ukázat, že Nutella představuje ideální ingredienci, se kterou můžete vytvořit spoustu pokrmů a udělat radost sami sobě i svému okolí.“

S Nutellou se v tomto pořadu setkáme úplně pokaždé – pokud ji kuchaři nevyužijí přímo do pokrmů, bude na obrazovce alespoň v roli pasivního product placementu. Tescoma s chutí tak zábavným způsobem umožní každému z nás zjistit, že Nutella nepředstavuje jen běžnou pomazánku, ale ingredienci, se kterou se v kuchyni dají vykouzlit nečekané dezerty.

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři