reklama

Oslavte příchod podzimu na Lipně s Pedrem a Pedrem!

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

Podzim už klepe na dveře a pokud přemýšlíte, jak strávit nadcházející zářijový svátek s rodinou, partnerem či přáteli, máme pro vás tip. Vydejte se 28. září do Lipna nad Vltavou. V oblíbené turistické destinaci se uskuteční rodinná akce „Pedro a Pedro na Lipně“. Událost, která se odehraje pod záštitou tradičního českého výrobce cukrovinek Pedro, se bude konat poblíž Stezky korunami stromů. Během celodenního programu se návštěvníci mohou těšit na oblíbeného českého youtubera Pedra (Pedrosgame). Chybět nebudou ochutnávky zdarma, soutěže či odpočinková zóna.

Pedro zóna bude umístěna poblíž Stezky korunami stromů, u výstupu z lanovky na vrch Kramolín a otevřena bude od 10 do 18 hodin. Po celý den bude v Pedro zóně možné ochutnat rozmanité chutě Pedro sladkostí, zúčastnit se soutěží o zajímavé ceny nebo chvilku pobýt v odpočinkové části. Na menší děti čekají omalovánky a veselý maskot Pedro, který bude kromě radosti rozdávat i sladkosti.

Děti potěší také setkání s českým youtuberem Pedrem (Pedrosgame). Ten bude pro děti po celý den k dispozici, a kromě poskytování podpisů, fotografií a rozhovorů bude dětem rozdávat vlastní Pedro kornouty. „Tento jedinečný mix bonbónů je sestavený z Pedro sladkostí přímo youtuberem Pedrem. Připravoval jej na základně ochutnávky našich produktů a následně jej namíchal podle sebe. Tím je jedinečný a není možné jej získat nikde jinde,“ komentuje Milena Rusnoková, generální ředitelka The Candy Plus SweetFactory, která výrobky pod značkou Pedro vyrábí. „Jsem rád, že mě z Pedra s nabídkou vytvořit si vlastní mix oslovili. Sestavil jsem jej přesně podle svých chutí a doufám, že dětem i rodičům bude chutnat,“ doplňuje youtuber Petr Florián alias Pedrosgame.

Kdy: 28. září 2017
Kde: Lipno nad Vltavou, u výstupu z lanovky na vrch Kramolín, kde se nachází Stezka korunami stromů
Čas: od 10:00 do 18:00

 

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři