reklama

Připravte se s Tesťákem k přijímačkám na VŠ

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

V nové sekci „přijímačky na vysoké školy“ budou postupně zveřejňovány testy z pěti okruhů. Během dubna a května nabídku navíc doplní také souhrnné testy ze všech témat. S Tesťákem máte přijímačky v kapse – www.testak.cz!

Projekt Tesťák.cz představilo Nakladatelství Fragment na konci října 2012. Jde o testovací on-line aplikaci, která studentům umožní připravit se na různé druhy zkoušek. V první fázi se s Tesťákem mohli ke zkouškám připravovat žáci pátých tříd hlásící se na osmiletá gymnázia. Od spuštění bylo do konce ledna zveřejněno již 45 testů z českého jazyka, matematiky a všeobecného přehledu.

31. ledna byla spuštěna nová sekce portálu – „přijímačky na vysoké školy“. Nově se tedy s Tesťákem mohou ke zkouškám připravovat také maturanti, kteří se hlásí na VŠ. Své znalosti si mohou ověřit v následujících pěti tematických okruzích: všeobecný přehled, lékařské fakulty, psychologie, andragogika a personální řízení, policejní akademie. Během dubna a května budou přidány souhrnné testy ze všech témat pro opakování.

Výhodou aplikace je možnost okamžitého vyhodnocení a neomezeného přístupu k výsledkům. Student tak může snadno sledovat své postupné zlepšení. Stejně jako u testů pro žáky pátých tříd je také u testů k přijímacím zkouškám na VŠ možnost srovnání s ostatními uživateli.

V pravidelných intervalech se budou na webu objevovat nové testy.
TESŤÁK.cz

– Testy zpracované s ohledem na aktuální požadavky u zkoušek
– Okamžité vyhodnocení a neomezený přístup k výsledkům
– Možnost srovnání s ostatními uživateli
– Tematicky zaměřené testy
– Ukázky testů zdarma

Více informací a ukázky testů na www.testak.cz!

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři