reklama

PRO SKUTEČNÉ MÁMY

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

Baby Dove, kompletní péče pro jemnou dětskou pokožku. Role matky je snad tím nejtěžším povoláním, jaké může být. Nejtěžším, zároveň však nejkrásnějším. Je to cesta, na které nechcete udělat jedinou chybu.  Existuje spousta návodů, rad a názorů jak nejlépe vychovávat své dítě, jen vědět jaký je ten pravý.Ať už si zvolíte jakoukoli cestu, vždy bude tou správnou – tou Vaší. Návod na to, jak být dobrým rodičem bohužel nenajdete, zato však existuje způsob, jak poskytnout tu nejlepší péči pokožce vašeho dítěte. Baby Dove přináší kompletní péči pro jemnou dětskou pokožku od prvních dní.

Dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělých, má tedy svá vlastní specifika:

  • je mnohem náchylnější k podráždění a nemocem:  je až o 30 % tenčí než pokožka dospělých
  • obsahuje 2× méně hydratujících látek
  • vlhkost ztrácí až 5× rychleji.

Díky těmto specifickým vlastnostem si také vyžaduje speciální a jemnou péči již od počátku.

 

Odborníci v Dove si tuto skutečnost uvědomují, a proto vytvořili řadu Baby Dove, která je určena pro jemnou péči o dětskou pokožku. Mnoho produktů dětské kosmetiky spolu se nečistotami odstraňuje též přirozené tuky a oleje, které vyživují pokožku. Baby Dove je jiný a unikátní v několika ohledech. Vytvořilo jemné čisticí přípravky, které pomáhají vyživovat dětskou pokožku a zároveň disponují čisticí schopností. Nabízí vyživující tělová mléka, která zabezpečují celodenní hydrataci a pomáhá udržovat pokožku přirozeně zdravou a vyživenou. S Baby Dove nebyla nikdy péče o dětskou pokožku v lepších rukách – v těch Vašich!

„Víme, že mít dítě je zlomový okamžik v životě každé ženy. S touto radostnou kapitolou však přichází i nové obavy a starosti, jak se o dítě co nejlépe starat. Děti si zaslouží jen tu nejlepší péči“ říká brand managerka pro Českou a Slovenskou republiku Sabina Dudová a dodává: „Baby Dove pomáhá překonávat obavy maminek tím, že aktivně chrání dětskou pokožku, doplňuje jí základní živiny a ponechá pokožku našich nejmenších dokonale vyživenou a pružnou.“

 

 

Baby Dove najdete ve dvou dostupných variantách:

Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou. Pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že jí poskytuje nezbytné vyživující látky. Výrobky řady Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou experty s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Řada obsahuje krémovou tabletu na mytí, mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky, krém proti opruzeninám, šampon a tělové mléko.

Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou. Všechny produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace. Řada obsahuje mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky a tělové mléko.
Všechny produkty z řady Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry.

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři