reklama

Proměňte svůj byt v hnízdečko lásky

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 
Svátek sv. Valentýna patří bezesporu všem zamilovaným, kteří rádi tráví tento čas společně a obdarovávají se nejrůznějšími maličkostmi. Tento den je ale také příležitostí, jak vytvořit ze svého interiéru hnízdečko lásky, ze kterého na nás bude dýchat pravá valentýnská atmosféra. Navoďte ji pomocí dekorací, svíček, dobrého jídla a užijte si tento den se svou drahou polovičkou v pohodlí domova. Inspirujte se nabídkou doplňků e-shopu MonPort ve venkovském stylu a s nádechem nostalgie. Doplňky s motivy srdce dodají vašemu bytu teplo domova a uvidíte, že si je rádi ponecháte na očích třeba po celý další rok.

MonPort_zavesne srdce plechove se stuhou_120KcZávěsné srdce nejen na dveře
Interiér nebo vstupní dveře můžete zkrášlit závěsným plechovým srdcem, které Vás bude bavit nejenom na sv. Valentýna. Vybrat si můžete z různých variant. Srdce může být i milým dárkem, které potěší srdíčko obdarovaného.
Cena od 90 Kč do 240 Kč.

 

 

 

MonPort_dratena misa_240KcDrátěná miska ve tvaru srdce
Pusťte si kousek lásky i do kuchyně. Při romantické večeři jistě využijete misku ve tvaru srdce upletenou z drátků, do které můžete použít jako dekoraci různé ovoce, které si společně vychutnáte.
Cena: 240 Kč

 

 

 

MonPort_povlak na polstar se srdicky_hnedy_350KcUdělejte si pohodlí na polštářku s jemným motivem srdíček
Položte svou hlavu na polštář a nechte se odnést do světa snů. Polštářky mají to kouzlo, že interiéru dodají atmosféru pohodlí. Využijete je v ložnici nebo třeba na pohovce obývacího pokoje. A proč třeba nezkusit polštářovou válku?
Cena: 350 Kč

 

 

 

 

MonPort_svicen na cajovou svicku_bily_120KcSvícen na čajovou svíčku
Svíčky ke sv. Valentýnu neodmyslitelně patří. Plechový svícen s motivem srdce navodí pravou romantickou atmosféru při valentýnské večeři. Utlumte všechna světla a pohleďte na stůl, kde bude plápolat žhavé srdce.
Cena: 120 Kč

 

 

 

MonPort_zrcadlo ve tvaru srdce_390Kc

Retro zrcadlo ve tvaru srdce
Pokud jste fanoušky retrostyslu jistě se vám zalíbí zrcadlo ve tvaru srdce, které je zapuštěno v dřevěném rámu a na první pohled působí spíše jako obraz. Darujte zrcadlo svým blízkým, kteří si při pohledu do něj na vás vždy s láskou vzpomenou.
Cena: 390 Kč

 

 

 

Kompletní nabídku najdete na webových stránkách: www.monport.cz.

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři