reklama

Řekněte to Nutellou!

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

Společnost Ferrero navazuje na v předchozích letech úspěšnou kampaň „A co řekne tvá Nutella®?“ a dává všem milovníkům lískooříškové pomazánky možnost vytvořit originální vyznání pro své milované, a to v tom nejzamilovanějším období v roce od 1. května do 30. června. Jak v tomto období potěšit své blízké a originálně jim říct, že vám na nich záleží?

Máte rádi originální nápady, v nichž můžete realizovat sami sebe? Pak je pro vás kampaň „A co řekne tvá Nutella®?“ to pravé. Od 1. května společnost Ferrero spouští speciální promo akci, během níž si můžete vytvořit vlastní unikátní štítky na balení Nutelly. Na štítek pak už jen stačí umístit vámi vytvořený originální vzkaz a milé vyznání pro vaše blízké je hotovo. Milovanou osobu tak v máji potěšíte hned dvojnásob – zamilovaným vzkazem a sladkou pochoutkou uvnitř.

A jak vlastně štítky získat? Kupte si v průběhu konání kampaně Nutellu v balení 350 g nebo 600 g, navštivte internetové stránky www.nutella.cz, postupujte podle uvedených instrukcí a vytiskněte si svůj originální štítek bez zbytečného čekání, okamžitě po jeho vytvoření. Pokud však nechcete ztrácet čas vymýšlením vlastních etiket, budou v tomto období v prodeji hned tři varianty Nutella vzkazů, které naleznete na 350 g balení a mezi nimiž si určitě vyberete takový, který se vám bude líbit nejvíce. A pokud vám 350 ani 600 gramů lískooříškové pochoutky nestačí, kupte své milované osobě rovnou balení o hmotnosti 1 kg, které je speciálně designově upraveno přesně tak, abyste na něj mohli cokoli dopsat přímo fixou.

Více informací o kampani a mechanice soutěže na www.nutella.cz

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři