reklama

V únorové denimové kolekci módní značky s.Oliver dominují barevné džínsy

Stahnout článek ve formátu PDFF

 

 

 

 

Džínová móda je pohodlná pro ženy i muže, neutrálně kombinovatelná s možností experimentů, a to jak ze strany módních návrhářů, tak i nás, nositelů džínového oblečení, a bezpochyby snadno udržovatelná. Není proto divu, že se k tomuto vděčnému materiálu ve svých nových kolekcích neustále navracejí přední oděvní firmy. Německá módní značka s.Oliver na prodejnách představí kolekci orientovanou především na barevný denim v únoru 2013. Denimové kousky jsou však k dostání průběžně po celou sezónu jaro/léto 2013.

s.Oliver Casual_549,- kabelka

V nabídce jsou produktové řady QS by s.Oliver a s.Oliver Casual pro ženy i muže
Jeden z nejpoužívanějších materiálů vůbec je oblíbený všemi, nezáleží na pohlaví, věku ani zemi, ve které žijeme. Baví nás nejen pro své užitné vlastnosti, ale také díky hravosti a přizpůsobivosti aktuálním trendům. V únorové kolekci módní značky s.Oliver najdeme džínové košile, bundy, kalhoty, sukně i doplňky. Tradiční střihy a odstíny rozšíří nabídka barevných džínsů, kalhot s bělenými prvky, mačkanými efekty, záplatami i kšandami. Dominují potisky, především dámské kolekce přinesou vzory květin, puntíků i zvířecích motivů, natištěné na barveném podkladu. Na své si přijdou milovnice tzv. plísňáků i „boyfriend“ střihu. Vytvořit lze volnočasový i elegantní outfit, důležité je zvolit vhodný střih, kterým zdůrazníte přednosti a potlačíte nedostatky postavy. Klasickou denimovou košili můžete kombinovat s barevnými kalhotami i manšestrem. Obléci ji lze samostatně, dokonale pod ni však padne bílé tílko. Džíny zvýrazníte zajímavým svrškem, nosit se budou košile volného střihu se sportovními potisky, nebo naopak elegantnější blůzky s výšivkou. Tzv. trubicové či „skinny“ jeans skvěle doplníte jemnou halenkou s vázankou u krku. U výrazných džínsů se držte spíše jednodušších svršků i doplňků. Pánové se mohou těšit na tmavé džíny – čisté, se záplatami i kontrastním prošitím. Trendy je snížený sed, spíše zúženější nohavice šité do tvaru „O“, vše kvůli zvýraznění postavy. Smysl pro detail podpoří probarvené prvky na stehnech, kolenou a hýždích, tvary kapes i netradiční knoflíky.

 

s.Oliver Casual 2.199,- dziny kvetinove    QS by s.Oliver_1.399,- dzinova kosiles.Oliver Casual 2.499,- dziny cervene

 

Pro více informací navštivte www.soliver.cz anebo Facebook s.Oliver www.facebook.com/s.Oliver.cz.

O společnosti s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG 
Společnost s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG, přední módní a lifestylová firma, byla založena před více než 40 lety Berndem Freierem, který v roce 1969 v německém městě Würzburg otevřel první maloobchodní prodejnu „Sir Oliver“ o rozloze 25 m2. V Německu firma sídlí dodnes, centrála s.Oliver se nachází ve městě Rottendorf. Během několika desítek let se firma stala jedním z předních módních výrobců působících nejen v Německu, ale i po celé Evropě.

Módní a především také lifestylová značka s.Oliver pro ženy i muže zahrnuje celkem 11 segmentů a výrobních řad, počínaje dětmi inspirovanou řadou s.Oliver Junior a konče prémiovou řadou s.Oliver Selection. Kromě vlastní značky firma nabízí také 11 lifestylových řad s produkty od licenčních partnerů. V ČR se setkáme s produktovými řadami: QS by s.Oliver, odvážnou a spontánní módou pro mladé, s.Oliver Casual, sportovně elegantní módou s vysokým komfortem nošení, doplňky s.Oliver Accessories a od března 2011 také s řadou s.Oliver Selection, elegantní a zároveň pohodlnou business módou.

Prostřednictvím 262 vlastních prodejen, 323 partnerských prodejen, 2.724 dalších obchodů a 3.394 prodejních ploch firma působí ve 30 zemích světa. Každoročně rostoucí obrat firmy se 7.872 zaměstnanci se v roce 2011 vyšplhal na 1,48 miliardy Eur (obrat skupiny včetně licenčních produktů). Od srpna 2006 značku s.Oliver mediálně podporovala po dobu téměř dvou let zpěvačka Anastacia. V roce 2009 byla v ČR, po distribuci značky prostřednictvím franšízy, založena samostatná pobočka s.Oliver CZ s.r.o. spadající přímo pod německou centrálu. Kromě 14 vlastních prodejen pořídíte výrobky s.Oliver ve více než 30 partnerských obchodech po celé ČR.
www.soliver.com a www.facebook.com/s.Oliver.cz

child.cz logo

CHILD.cz

Kpt.Jaroše 1341

Neratovice

27711

M: +420 775 990 313

E: info@child.cz

logo droidsystem.cz

Tento web patří do rodiny webu a produktů DroidSystem.cz

M: +420 775 990 313  

E: info@droidsystem.cz

Partneři